Informatyka w służbie zdrowia
W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania zarówno dla dużych szpitali i przychodni jaki dla niewielkich gabinetów. Dostarczamy rozwiązania dla działów administracji, systemy do rozliczeń z NFZ a także specjalistyczne moduły wspomagające prace personelu medycznego.


Proszę wybrać system:


Compendium
Wszystko o szpitalu. W jednym miejscu.

Czym jest Compendium?
Zadanie: informować.
Compendium to publikator informacji dla kadry zarządzającej i kierowniczej pozwalających na monitorowanie działalności szpitala.

Na podstawie danych gromadzonych w szpitalnych systemach informatycznych Compendium przygotowuje i prezentuje "na kliknięcie myszki" informacje finansowe, przychodowe, kadrowo-płacowe i statystyczne.
Prosto i czytelnie.
Publikacje przygotowywane przez Compendium to zestaw czytelnych, pogrupowanych tematycznie stron www.

Zobacz wygląd typowej publikacji. Przekonaj się, jak wygodnie przegląda się jej zawartość, jak prosto zmienia się zakres zamieszczonych w niej informacji oraz sposób ich wizualnej prezentacji.
Publikacje.
Compendium tworzy indywidualne publikacje dla dyrekcji i każdego z kierowników jednostek organizacyjnych szpitala.

Poznaj przykład publikacji dla dyrektora szpitala obejmującej finanse i księgowości, przychody, w tym kontraktowanie, zatrudnienie i wynagrodzenia oraz statystykę medyczną.


Compendium - schemat obiegu informacji.
Informacje w Compendium są przygotowywane na potrzeby konkretnych użytkowników - innego zestawu informacji będzie potrzebował Dyrektor Szpitala, innego Ordynator oddziału...


© Info-lider 2021